اطلاعیه سایت

 

بسمه تعالی

 

 

عکس رهبر برای پس زمینه

سایت آسیا پیروی از جمهوری اسلامی ایران 

سایت اسیا  :فعالیت هایی در تمامی شاخه ها و از مطالب کمیاب و  برنامه های کمیاب حرفه ایی بر روی سایت قرار میگیرد با ذکر منبع و فعالیت های خود سایت مسابقه آنلاین و بازی های آنلاین میباشد که به زودی بر روی سایت قرار میگیرد. 
اخبار :  ۱ـ دانلود با لینک مستقیم 2- مرجع دانلود انگلیسی ایرانیان اضافه شد .
تغییرات سایت:
  • در صورت مشاهده شدن تخلف در این سایت و یا مطلبی مورد داشته باشد به سیستم مدیریت اطلاع دهید .
  • ارسال نرم افزار های متنوع و حرفه ایی پولی به صورت رایگان برای شما دوستان ...

تبلیغات سایت آسیا :

فرصت استثنایی کسب و کار اینترنتی

 

سلام سايت مسبي، لينک سايت شما را به صورت مستقيم و بدون واسطه در همه صفحات مسبي مخصوصا صفحه اصلي درج مي کند. جهت درج لينک سايت خود اينجا را کليک کنيد. موفق باشيد.

 

راه اندازي پورتال مسبي براي کسب و کار اينترنتي ...

 

835 : پورتال مسبي - ورژن 7 

دانلود تحقیق تجلی قرآن وحدیث درشعرمولانا

0 بازدید

دانلود تحقیق تجلی قرآن وحدیث درشعرمولانا

 

دانلود تحقیق تجلی قرآن وحدیث درشعرمولانا

تجلی

قسمتی از متن پروژه ...

تجلی موضوع : فهرست مطالب چکیده .................................................................................................................۳ درآمد .................................................................................................................۵ بخش اول: پیشینه ی اثر پذیری شاعران فارسی از قرآن و حدیث .................................................................................................۶ بخش دوم : شیوه ها و گونه های اثرپذیری از قرآن و حدیث ۱- اثرپذیری واژگانی ...............................................................................۱۴ الف) وام گیری ........................................................................................۱۴ ب ) ترجمه .............................................................................................۱۵ ج ) برآیند سازی...................................................................................۱۵ ۲- اثرپذیری گزاره ای ...............................................................................۱۸ الف ) اقتباس و تضمین ...........................................................................۱۸ ب ) حل ..................................................................................................۱۸ ۳- اثرپذیری گزارشی الف ) ترجمه .............................................................................................۱۹ ب ) تفسیر...............................................................................................۲۰ ۴- اثر پذیری الهامی- بنیادی .....................................................................۲۱ ۵- اثرپذیری تلمیحی ...................................................................................۲۲ ۶- اثرپذیری تأویلی ....................................................................................۲۳ ۷- اثرپذیری ساختاری سبکس ..................................................................۲۴ بخش سوم: ملّای روم و نمونه هایی از ت

« متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی دانلود نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است »

تجلی مرجع فایل

تعداد صفحات: ۳۳

تجلی

 

 

 

ادامه مطلب

0 امتیاز توسط: 2 نفر

دانلود تحقیق تعریف یادگیری

0 بازدید

دانلود تحقیق تعریف یادگیری

 

دانلود تحقیق تعریف یادگیری

تعریف

قسمتی از متن پروژه ...

تعریف تعریف یادگیری. یادگیری عبارت است از فرایند تغییرات نسبتاً پایدار بالقوه فرد بر اثر تجربه. در تعریف فوق مفاهیمی وجود دارد که برای درک بهتر آنها را تحلیل می‌کنیم. ۱٫ مفهوم فرایند: یادگیری فرایند است چون بر اثر تعامل دائم فرد با محیط، همیشه و در همه جا به طور پیوسته و مستمر صورت می‌گیرد. ۲٫ مفهوم تغییر: یادگیری نوعی تغییر است که در فرایند تجربه اتفاق می‌افتد. بنابراین تغییرات ناشی از رشد و بلوغ یا استفاده از دارو یادگیری محسوب نمی‌شود. ۳٫ مفهوم نسبتاً پایدار: تغییرات حاصل از یادگیری نسبتاً پایدار می‌باشند و رفتار موردی، لحظه‌ای و تصادفی یادگیری محسوب نمی‌شوند. ۴٫ مفهوم رفتار بالقوه: کاربرد رفتار بالقوه دلیل تفاوت بین مفهوم یادگیری و عملکرد است. به عبارتی یادگیری تغییراتی است که در ساخت ذهنی ایجاد می‌شود. ۵٫ مفهوم تجربه: یعنی تنها آن دسته از تغییرات رفتار را می‌توان یادگیری نامید که محصول تجربه، یعنی تأثیر متقابل فرد و محیط در یکدیگر باشد. عوامل مؤثر در یادگیری (قوانین یادگیری). ۱٫ قانون آمادگی: به موجب این قانون یادگیرنده باید از نظر جسمی، عاطفی، ذهنی، عقلی به اندازه کافی رشد کرده باشد تا بتواند آموختنی‌های معینی را فرا گیرد. مثلاً آموزش رنگ‌ها قبل از چهار سالگی برای کودک دشوار است. ۲٫ قانون اثر: انسانها میل دارند تجاربی که مطلوب و رضایتبخش هستند بپذیرند و تکرار کنند و از آنهایی که اثر ناخوشایند دارند اجتناب کنند. بنابراین در امر آموزش، معلم باید دانش‌آموزان را یاری دهد تا از هر فعالیت یادگیری، نوعی رضایت شخصی احساس کنند و درسها را با میل و رغبت یاد بگیرند. ۳٫ قانون تمرین: به موجب این قانون، تکرار و تمرین در یادگیری و دوام آن تأثیر فراوان دارد. زیرا هر قدر انجام عملی بیشتر تکرار شود آن عمل زودتر به صورت مهارت و عادت درمی‌آید. ۴٫ قانون تقدم: معمولاً نخستین خاطرات کلاس درس بیشتر در ذهن باقی می‌ماند. بنابراین نخستین روز تشکیل کلاس باید رفتار و برخورد معلم با دانش‌آموز صحیح و منطقی باشد. ۵٫ انون شدت: یک واقعه مهیج و جذاب، بیشتر از واقعه‌ای عامل و کسل کننده در ذهن باقی می‌ماند بنابراین معلم می‌تواند با آوردن مثال‌ها و نمونه‌های زنده و با استفاده از فناوری آموزش و به فعالیت واداشتن دانش‌آموزان، حالتی

« متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی دانلود نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است »

تعریف مرجع فایل

تعداد صفحات: ۳۰

تعریف

 

 

 

ادامه مطلب

-1 امتیاز توسط: 1 نفر

تحقیق زبان گرامر

0 بازدید

تحقیق زبان گرامر

 

دانلود تحقیق تحقیق زبان گرامر

تحقیق

قسمتی از متن پروژه ...

تحقیق موضوع : تحقیق زبان (گرامر). « فهرست مطالب ». عنوان صفحه اسم (Nouns) ضمیر (pronouns) فعل (verbs) افعال کمکی (Auxiliavies) صفت (Adjectives) حروف تعریف (Articles) قید (Adverb) حروف اضافه (Prepositions) ۱- اسم توصیف گرامری اسم قبل از پرداختن به این موضوع بایستی بدانیم که اسم چیست و نقش دستوری آن در جملات چگونه است . تعرف : اسم کلمه ایست که برای نامیدن اشخاص. اشیاء، و یا برای بیان حالت چیزی بکار می رود . بطور کلی اسم را میتوان بر دو نوع (ذات) و (معنی) دسته بندی نمود . اسم ذات یا Concrete noun اسمی است که موسوم آن قابل دیدن و لمس کردن باشد بعبارت دیگر اسمی است که موسوم آن وجود خارجی داشته باشد ، مانند درخت ، کوه ، میز ، صندلی و .... . اسم معنی یا Abstract noun اسمی است که بر حالت و کیفیت انسان و یا اشیاء دلالت دارد و قابلیت لمس و رویت ندارد . مانند دانش ، هوش ، عدالت و ... . در مورد نقش دستوری (اسم) بایستی به این نکات توجه داشت : الف: عملکرد اسم در جمله ب: جایگاه اسم در جمله عملکرد: اسم دارای چهار حالت است . در حقیقت این چهار حالت رابطه اسم را نسبت به کلمات دیگر نشان میدهد این چهار حالت عبارتند از : فاعلی ، مفعولی ، ندایی، ملکی . ۱- حالت فاعلی (Nominative case) آن است که اسم یا ضمیر بعنوان فاعل جمله بکار برده شود . به عبارت دیگر میتوان گفت فاعل یک فعل واقع شود . مانند : John loves Mary در اینجا کلمه John بعنوان فاعل جمله بکار رفته است و محل و موقعیت آن قبل از فعل است . ۲- حالت مفهولی (Objective case) آن است که اسم یا ضمیر در جمله نقش دستوری مفعولی داشته باشد و یا میتوان گفت که مفعول یک فعل در جمله باشد . مانند : John loves Mary در این جمله John مجدداً در نقش دستوی فاعل ظاهر گردیده اما Mary در مقام مفعول در جمله آورده شده است . در صورتیکه اسم حالت مفعولی داشته باشد سه نقش دستوری متفاوت پیدا میکند. الف: مفعول مستقیم  John loves Mary   ب: مفعول غیر مستقیم  John sent Mary money   پاراگراف : حالت مفعولی (بی واسطه)  Mary was sent some money   ۳- مفعول حرف اضافه Object of preposition. در این حالت اسم و یا جان

« متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی دانلود نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است »

تحقیق مرجع فایل

تعداد صفحات: ۴۶

تحقیق

 

 

 

ادامه مطلب

0 امتیاز توسط: 2 نفر

دانلود مقاله تاریخ بجنورد

4 بازدید

دانلود مقاله تاریخ بجنورد

 

دانلود مقاله تاریخ بجنورد ۲۳ ص

تاریخ

قسمتی از متن پروژه ...

تاریخ ۱- معرفی اجمالی شهرستان ۱-۱ سوابق تاریخی و فرهنگی بجنورد را در تاریخ بیژن گرد نوشته اند که در طول زمان بیژن گرد ، بوزن گرد ، بوزنجرد بوده که بعدها با اندک تغییری به صورت بجنورد نوشته شده است در شمال غربی شهر کنونی بجنورد تپه ها و آثاری کهنه از شهر قدیمی به چشم می خورد که مر دم این محل را بیژن یورت می نامند . از متون چنین بر می آید که این خرابه قبل از صفویه مسکونی بوده است . تاریخ بنای شهر بجنورد از سه قرن پیش تجاوز نمی کند . تولیخان شادلو که رئیس طوایف شادلوها بوده شهر بجنورد را در نزدیکی چرمغان می سازد. در نزدیکی مزار سلطان سید عباس فرزند امام موسی کاظم (ع) آثار یک شهر قدیمی نمودار است که به نام جرمگام معروف است کتاب حدوالعامل من المشرق الی المغرب جرمگان را جزو محدوده نیشابور ذکر نموده است این محل از شهرهای آباد و بزرگ قدیم خراسان به شمار می رفته که در حمله مغول بکلی ویران می شود. درخصوص ایجاد توسعه شهر بجنورد در کتاب مطلع الشمس آمده بجنورد تقریبا دویست سال قبل تولیخان دویم از اجداد یار محمد خان سهام الدوله بنا کرده و اولاد او بر بنا و آبادی این شهر افزوده اند . در فتنه حسن خان سالار بجنورد خراب شده باز به مرمت و عمارت آن پرداختند . این شهر که تقریبا مربعست دوازده برج در ضلع شرقی دارد و دوازده برج در ضلع جنوبی با دو برج طرفین دروازه قبلی و بروج طرف شمالی برجهای ارکست . از اماکن مشهور اینجا ( بجنورد ) بیژن یورتست و آن مقبره معتبری بوده است در شمال غربی و الان ویرانست و از آثار ابنیه آن چیزی بجز خرابه نارین قلعه باقی نیست و خود این قلعه بر بالای تلی مصنوعی ساخته شده به شکل مربع مستطیل که امتداد آن از شرق به غرب است بعد از ویرانی این آبادی ( بیژن یورت) بجنورد ساخته شده و از اسلاف سکنه حالیه بجنورد که در اینجا می نشسته اند و اینجا را در این عهد کهنه می گویند یعنی قریه کهنه از افواه مردم این نواحی چنین سموع می شود که آبادی آن در زلزله خراب شده . به نظر می رسد تا قبل از هجوم مغولان ساکنان بجنورد تات زبان بوده بوده اند . ترک زبانان را پروفسور دورفراز نسل ترکان سلجوقی می داند بدنبال استیلای مغولان بر ایران و اسکان عده ای از آنان در شمال خراسان طایفه گرائیت یا گرئیلی در حوالی بجنورد ساکن می شوند و اکراد بجنورد به دنبال سیاست اسکان دادن چادرمشینان توسط شا

« متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی دانلود نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است »

تاریخ مرجع مقاله

تعداد صفحات: ۲۳

تاریخ

 

 

 

ادامه مطلب

0 امتیاز توسط: 2 نفر

دانلود تحقیق کلدانی

دسته بندی: ۹۴ Android,
5 بازدید

دانلود تحقیق کلدانیدانلود تحقیق کلدانی" style="width: 350px; height: 523px;" title="دانلود تحقیق کلدانی" />

 

دانلود تحقیق کلدانی

کلدان

قسمتی از متن پروژه ...

کلدان کلدانی تمدن بابل یکی از تمدن‌های باستانی حوزهٔ میان‌رودان است. بابل در بین النهرین در کنار رود فرات قرار داشت. بابلى ها از نژاد سامى هستند. با بل به معنى دروازه خداست. در سال ۲۰۰۰ پ.م. سلسله سومریان باستان از هم پاشید. بابلی‌ها جانشین سومریان بودند. در سال ۱۹۰۰ پیش ازمیلاد عیلام بین النهرین را به تصرف خود درآوردند. با درگیرى طولانی سومری ها در جنوب و بابلی ها در شمال بین النهرین، سرانجام اقتدار بابلى ها تحت سلطه حمورابی در سال ۱۷۶۳ پ.م. تثبیت شد. امپراتوری جدید بابل (کلده) میباشد. نبوپولاسار که از ۶۲۶ تا ۶۰۵ ق.م. حکومت کرد، دوباره شهر بابل به عنوان پایتخت امپراتوری بابل برگزیده شد و سلسله جدید فرمانروایان بابل را بنیاد نهاد. پسرش، نبوکد نزر که از ۶۰۵ تا ۵۶۲ ق.م. فرمانروایی کرد، در قرن هفتم ق.م. شهر بابل تحت فرمانروایی کلدانیان (نبوکد نز - امپراتوری جدید بابل) مجدداٌ عظمت خود را باز یافت. نبوکدنز (بخت النصر) پیکارهای سختی را علیه یهودا انجام داد و شورش آنها را در هم کوبید. در سال ۵۹۷ پ.م. بخت‌النصر امپراتور بابل سرزمین یهودیه را به تصرف درآورد، در سال ۵۸۶ ق.م. این پادشاه، شهر اورشلیم و معبد سلیمان را نابود کرد یهودیان به اسارت و بردگی به بابل رفتند. بسیاری از مردمان یهودیه که توان کاری داشتند را به اسارت به بابل برد که در آن هنگام پایتخت کلدانی محسوب می‌شد. سرزمین یهودیه به صورت یکی از ایالات دور افتاده امپراطوری بابل درآمد. یهودیان تا سال ۵۳۸ ق.م. یعنی زمانی که ایرانیان به بابل حمله کردند و آخرین امپراتوری بین النهرین را نابود کردند همچنان در اسارت بودند. سرانجام امپراتوری قدرتمند بابل به دست کوروش کبیر در سال ۵۳۸ ق.م. فتح شد. ساتراپ بابل بخشی از امپراتوری هخامنشی گردید. سومریان تمدنهای باستانی آسیای غربی بین‌النهرین، سومر، اکد، آشور، بابل هیتی‌ها، لیدیه ایلام، اورارتو، ماننا، ماد، هخامنشی امپراتوری‌ها / شهرها سومر: اوروک – اور – اریدو کیش – لاگاش – نیپور – اکد بابل – ایسین – کلدانی آشور: آسور، نینوا، نوزی، نمرود ایلامیان – اموری‌ها – شوش هوری‌ها – میتانی کاسی‌ها – اورارتو گاهشماری شاهان سومر شاهان ایلام شاهان آشور شاهان بابل شاهان ماد شاهان هخامنشی زبان خط م

« متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی دانلود نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است »

کلدان مرجع تحقیق

تعداد صفحات: ۲۸

کلدان

 

 

 

ادامه مطلب

2 امتیاز توسط: 2 نفر
Faryad

دانلود تحقیق تاریخچه استفاده از انرژی هسته ای در ایران ۱۴ ص

0 بازدید

دانلود تحقیق تاریخچه استفاده از انرژی هسته ای در ایران ۱۴ صدانلود تحقیق تاریخچه استفاده از انرژی هسته ای در ای

 

دانلود تحقیق تاریخچه استفاده از انرژی هسته ای در ایران ۱۴ ص

تاریخ

قسمتی از متن پروژه ...

تاریخ انرژی صلح آمیز هسته ای   تاریخچه استفاده از انرژی هسته ای در ایران   نخستین حرکت برای آغاز هسته ای شدن ایران به موافقتنامه همکاری هسته ای غیرنظامی مربوط می شود که در سال ۱۹۵۷ بین ایران و امریکا امضاء شد. طبق قرارداد مذکور امریکا متعهد شد در زمینه انتقال فناوری هسته ای با ایران همکاری کند. ایران در سال ۱۹۵۸ به عضویت آژانس بین المللی انرژی اتمی درآمد و در سال ۱۹۶۷ نیز، اولین رآکتور تحقیقاتی پنج مگاواتی توسط امریکا در دانشگاه تهران راه اندازی شد.  از آن زمان دانشگاه تهران در زمینه علم و فناوری هسته ای فعال شد. تلاش ایران برای استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای با حمایت چهار کشور امریکا، آلمان، فرانسه و انگلیس آغاز شد و به سرعت پیش رفت کرد. چهار کشوری که در سال های اخیر تلاش کرده اند از دستیابی ایران به تکنولوژی هسته ای ممانعت به عمل آورند. ایران از دهه ۷۰ میلادی تصمیم گرفت تعدادی نیروگاه هسته ای برای تولید برق احداث کند. اجرای پروژه مذکور نیازمند تأمین جهات اقتصادی و مدیریت آن بود. لذا سازمان انرژی اتمی ایران تأسیس شد و تمامی تأسیسات هسته ای ایران ، تحت مدیریت و نظارت سازمان مذکور قرار گرفت. در همین مقطع، یک شرکت امریکایی نیمه وابسته به دانشگاه آستنفورد (SRI . STANFORD RESEARCH INSTITUTE) با انعقاد  قراردادی با ایران، نیاز ایران به انرژی هسته ای را مورد مطالعه و بررسی قرار داد و به مقامات وقت ایران اعلام کرد که ایران باید تا سال ۱۹۹۵، دارای ۲۰ هزار مگاوات نیروگاه هسته ای برای تأمین برق باشد. بر همین اساس همکاری هسته ای ایران با کشورهای غربی توسعه یافت و در سال ۱۹۷۷ دو راکتور ۱۲۰۰ مگاواتی برای نصب در نیروگاه بوشهر از آلمان غربی خریداری و دو راکتور ۹۰۰ مگاواتی نیز از فرانسه خریداری شد. در اوت ۱۹۷۵ شرکت ( گرانت ورک یونیون )  آلمان غربی و سازمان انرژی اتمی ایران قراردادی را امضا کردند که شرکت مذکور مسئولیت احداث نیروگاه هسته ای ایران در بوشهر را برعهده گرفت. درخصوص اینکه از نزدیک به ۵ دهه پیش تاکنون چه نیاز و ضرورت هایی برای دستیابی ایران به انرژی هسته ای وجود داشته است آقای دکتر پاپلی یزدی ، اندیشمند ایرانی در علوم توسعه می گوید:  دکتر پاپلی یزدی: (مهمترین ضرورت ما آینده نگری و اینکه نرخ نفت روز به روز در حال افزایش بود و ایران به فکر بود که بیشت

« متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی دانلود نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است »

تاریخ همکاری در فروش

تعداد صفحات: ۱۴

تاریخ

 

 

 

ادامه مطلب

1 امتیاز توسط: 1 نفر
Faryad

دانلود تحقیق تاریخچه شهرمشهد ۱۲ ص

دسته بندی: ۹۴ Android,
0 بازدید

دانلود تحقیق تاریخچه شهرمشهد ۱۲ ص

 

دانلود تحقیق تاریخچه شهرمشهد ۱۲ ص

تاریخ

قسمتی از متن پروژه ...

تاریخ شهرداری از نظر لغوی از دو کلمه «شهر» و «داری» تشکیل گردیده که «داری» به معنی اداره و مدیریت و «شهر» پس از ۱۳۶۲ به جایی که دارای شهرداری باشد اطلاق می گردید. بنابراین از نظر لغوی شهرداری را می توان سازمان اداره شهر دانست و در اصطلاح، شهرداری به واحدی گفته می شود که به منظور اداره امور محلی و ارائه خدمات عمومی موردنیاز شهروندان در یک مرکز جمعیتی با خصایص شهری تشکیل می شود.   در اواخر قرن سوم (هـ . ق) به منظور انجام و اداره امور شهری دایره احتسابیه با دو شعبه احتساب و تنظیف تشکیل شد، اما سازمان شهرداری با مفهوم امروزی از زمان تشکیل حکومت مشروطه (دوران قاجار) با تصویب قانون بلدیه مصوب ۲۰ ربیع الثانی ۱۳۲۵ هـ . ق (۱۲۸۶ ش) پا به عرصه وجود نهاد. این قانون در ۵ فصل و ۱۰۸ ماده تنظیم و تصویب شده بود که در فصل چهارم، چگونگی سازمان بلدیه، تقسیم کار، وظایف و حدود اختیارات اعضای انجمن و واحدهای سازمانی تابعه، نحوه اعمال نظارت و مداخله حاکم را در امور بلدیه تعیین نموده بود و در ماده ۹۳ آن بر لزوم و وجود شخصی به عنوان کلانتر (شهردار)، که اداره امور بلدیه را به عهده بگیرد اشاره شده است. با نسخ قانون مذکور در سال ۱۳۰۹ هـ . ش قانون دیگری با ضوابط جدید و متناسب با افزایش اعتبارات و امکانات مالی شهرداری ها تصویب شد و وزارت کشور، سرپرستی ادارات بلدیه را بر عهده گرفت. و در سال ۱۳۱۲ هـ . ش وزارت کشور برای اینکه اصلاحات شهری به خوبی انجام شود و کلیه امور فنی و شهرسازی شهرها زیرنظر مهندسین مجرب و با برنامه صحیح انجام گیرد با تقدیم لایحه ای به مجلس شورای ملی موجبات تشکیل اداره کل فنی را در وزارتخانه فراهم نمود و بعد از سال ۱۳۲۰ هـ . ش اداره مزبور به اداره کل امور شهرداریها تبدیل گردید. سپس بر اساس قانون ۱۳۲۸ (هـ . ش) با اعطای اختیاراتی به انجمن شهر، از نظر سیاسی و اجتماعی تحولاتی در وضع شهرها بوجود آمد. به دنبال گسترش شهرها و افزایش جمعیت و به تبع آن تنوع نیازها و احتیاجات شهروندان، وظایف و فعالیت شهرداریها نیز تنوع و گسترش بیشتری یافت، به گونه ای که امروزه از شهرداریها به عنوان بزرگترین و متنوع ترین سازمان خدماتی شهری نام می برند. شایان ذکر است نخستین شهرداری در ایران در سال ۱۲۸۶ (هـ . ش) در تهران تأسیس گردیده و در مجموع تا پیش از انقلاب اسلامی تعداد ۴۵۳ شهرداری در کشور تأسیس گردید که

« متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی دانلود نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است »

تاریخ همکاری در فروش

تعداد صفحات: ۱۲

تاریخ

 

 

 

ادامه مطلب

0 امتیاز توسط: 2 نفر
Faryad

دانلود تحقیق تبلیغات در جنگ ۱۸ ص

1 بازدید

دانلود تحقیق تبلیغات در جنگ ۱۸ ص

 

دانلود تحقیق تبلیغات در جنگ ۱۸ ص

تبلیغ

قسمتی از متن پروژه ...

تبلیغ تـبلیـغــات و جـنگ   مفهوم تبلیغات از ریشه لاتینی propagane گرفته شده و از نظر لغوی به معنای (پخش کردن) ، (منتشر ساختن) و (چیزی را شناسانیدن) است، زیرا در تبلیغات سعی بر این است تا یک عقیده و یک کردار بطور منظم و جهت‌دار قبولانده شود.       نمونه ای از تبلیغات علیه نازی ها   نگاه اجمالی در اهمیت و ضرورت تبلیغ کافی است فکر کنیم که موفقیت در بسیاری از برنامه‌های اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی و نظامی مرهون در اختیار داشتن ابزار ضروری تبلیغاتی است و باید قرن حاضر را قرن غلبه و سیطره ابزار تبلیغ و وسایل ارتباط جمعی دانست و شکست و پیروزی ایدئولوژیها ، عقاید و آرمانهای ملی و مذهبی ملل جهان تا حد زیادی موکول به میزان توفیق در تحصیل ابزار پیشرفته تبلیغات است. نظریات دریان کورت (J.Drien Court) در هر امر تبلیغاتی ابزار: سخن ، چاپ ، تصویر ، نمایش و نمادها. ابزار فنی : مطبوعات ، رادیو ، تلویزیون ، آگهی‌ها و وسایل ارتباط جمعی ابزار انسانی : بیانات رهبران ، سخنوران ، سیاستمداران ، هواداران تظاهرات و راه پیماییها محتوا و مضامین : ایدئولوژی ، شعارها ، ارائه اطلاعات با مقاصد خاص ، اخبار نادرست ، دروغ اهداف مورد نظر : اطاعت کورکورانه ، انتقاد در برابر هر نوع خود کامگی ضد تبلیغ ، میهن دوستی ، وفاداری به حکومت این خطر وجود دارد که تبلیغات به منزله فنی در تلقین و اقناع جمعی به صورت ابزاری در خدمت قدرتمندان جهت رام سازی افکار عمومی در آید.     کاربرد تبلیغات در جبهه جبهه دوست فیلدمارشال مونتگمری می‌گوید که روحیه سرباز پراهمیت‌ترین عامل در جنگ است. در تاریخ جنگها ، شاید هیچ ارتشی یافت نشود که روحیه سربازانش به قدر سربازان ناپلئون قوی و نیرومند بوده باشد. این ارتش در بحبوحه انقلاب و در میان شعار آزادی ، برابری و برادری زاده شده ، پرورش یافته و به سلسله پیروزیهای عجیب و غریبی در تمام خاک اروپا نایل گردیده بود. دلیل این امر چه بود؟ تبلیغات و سخنرانیهای ناپلئون که تبلیغات جنگی آن زمان محسوب می‌گردید، اثر فوق‌العاده‌ای در روحیه سربازان فرانسوی داشت و همین امر باعث گردید که آنها بتوانند به رغم دشواریهای فراوان ، فتوحات بسیاری را برای فرانسه به ارمغان آورند. اثر مثبت تبلیغات در بالا بردن روحیه سربازان را می‌توان در جنگ جهانی

« متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی دانلود نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است »

تبلیغ همکاری در فروش

تعداد صفحات: ۱۹

تبلیغ

 

 

 

ادامه مطلب

0 امتیاز توسط: 2 نفر
Faryad